1 (edited by Tadeusz 2014-08-01 00:07:43)

Topic: razem do Wiener Staatsoper

Czy ktoś z Państwa, kto mieszka w Warszawie lub okolicach nie wybrałby się ze mną i z moją żoną do Wiednia, żeby zobaczyć Rusałkę lub Manon lub Salome?
Na Rusałkę pojechalibyśmy w sobotę 13-go września. Są jeszcze ( te tańsze ) bilety, tj po 70 i 90 Euro.
lub
na Manon - w sobotę 20 września - tu także są jeszcze bilety po 45, 65 i 89 Euro ale już się kończą.
no i może na
Salome R. Straussa - w sobotę 4 października - największ szansa i atrakcyjna cena - bilety zaczynają się od 11Euro - może zdążymy w ciągu kilku dni zebrać kilka chętnych osób i kupić

Więcej informacji o spektaklach na:
http://www.wiener-staatsoper.at/Content … de=current

Jeśli trzeba - chętnie pomogę w zakupie biletów przez internet.

Wyjechalibyśmy rano, aby był czas na odpoczynek, posiłek i ew. przebranie się.
Powrót do domu zaraz po spektaklu.
Samochód mam 9-osobowy, więc zmieściłoby się w nim jeszcze kilka osób, z którymi podróż minie w miłej atmosferze. Mogę zabrać współpasażerów bezpośrednio z domu i po spektaklu odwieźć do domu.
Chętnych proszę o kontakt e-mailem: t.sulich (małpka bez spacji i nawiasów) vp.pl
Decyzję trzeba podejmować szybko, bo bilety, zwłaszcza te tańsze już się kończą.
Pozdrawiam

2

Re: razem do Wiener Staatsoper

Z powyższych propozycji wyjazdu aktualny zostaje tylko pomysł wyjazdu 4 października na Salome R.Straussa. Na pozostałe spektakle bilety jak dla mnie są zbyt drogie lub się w ogóle skończyły.
Dziękuję za korespodencję w tej sprawie.
Uzbierało się nas - zdecydowanych na wspólną wyprawę do Opery Wiedeńskiej już 4 osoby.
Mam zatem w samochodzie jeszcze 3-4 wolne miejsca.
Są jeszcze ( w tym momencie) tylko 43 wejściówki po 11 Euro i szybko ich ilość maleje.
Dla ułatwienia podaję nr swojego telefonu 602702885.
Pozdrawiam i czekam na kontakt chętnych do wspólnego obejżenia spektaklu w Operze Wiedeńskiej.
PS
Jeśli ktoś z Państwa ma pomysł na wspólną wyprawę na ciekawy spektakl do innej Opery, np w Berlinie itp - także proszę o kontakt.