1

Topic: Nowa strona "Trubadura"

Witam,

Pod adresem www.trubadur.pl pojawiła się nowa wersja strony Trubadura. Na razie jej zawartość jest nieco tymczasowa (wymaga przejrzenia i aktualizacji). Docelowo ma być to portal umożliwiający publikowanie na bieżąco artykułów o treści operowej - już teraz zapraszam do nadsyłania materiałów na redakcja@trubadur.pl.

Oczywiście nie zniknęły też stare artykuły z wydań papierowych: są pod Biblioteka Trubadura -> Archiwum artykułów kwartalnika Trubadur.

Pozdrawiam,
Jakub Wróblewski

2

Re: Nowa strona "Trubadura"

Witam,

Jakiś czas temu rozesłaliśmy do naszych Klubowiczów list na temat aktualnej sytuacji "Trubadura" i planów na najbliższą przyszłość. Ponieważ nie wszyscy czytelnicy forum (i potencjalni autorzy artykułów) są członkami Klubu, zamieszczam poniżej kluczowy fragment:

Na walnych zebraniach Klubu w 2012 roku nikt z Klubowiczów (spoza obecnej redakcji) nie deklarował gotowości do przejęcia ani obowiązków redakcyjnych, ani organizacyjnych w Trubadurze. Dlatego podczas tych zebrań Klubowicze po długich dyskusjach postanowili zakończyć wydawanie papierowej wersji pisma, zmodernizować stronę internetową Klubu, a na kolejnym walnym zebraniu zastanowić się, czy Trubadur ma nadal działać.
(...)
Mamy nadzieję wydać jeszcze jeden numer papierowy Trubadura. Serdecznie zapraszamy do nadsyłania aktualnych tekstów – jeśli chcielibyście, by ukazały się w ostatnim papierowym wydaniu, prosimy o przesyłanie ich na adres redakcji do końca maja 2013. Te artykuły, które miały się złożyć na niewydany dotąd numer 53, często mają już ponad dwa lata. Wasze teksty, niezależnie od losów wydania papierowego, będą też na bieżąco publikowane w nowym serwisie internetowym.

Pozdrawiam i zapraszam do nadsyłania tekstów,
Jakub Wróblewski

3

Re: Nowa strona "Trubadura"

Witam,

Zacząłem powoli dodawać na stronę główną nowe teksty (powiedzmy - nie całkiem nowe, część była przeznaczona jeszcze do niewydanego numeru z roku 2010). Oczywiście nadal zachęcam do nadsyłania artykułów!

Pozdrawiam,
Jakub Wróblewski

4

Re: Nowa strona "Trubadura"

Witam,

Zmiana adresu mailowego klubu: prosimy nadsyłać teksty do publikacji (i wszelkie inne maile) na nowy adres webmaster małpa trubadur.pl.

Pozdrawiam,
Jakub Wróblewski

5

Re: Nowa strona "Trubadura"

Witam,

Ponieważ od roku nie pojawił się żaden nowy post (a wcześniej, prócz moich, zdarzały się pojedyncze wiadomości z kilkuletnim odstępem), proponuję zamknąć Forum. Zawsze to jedna mniej potencjalna furtka dla hakerów.

Najwyraźniej zainteresowani przenieśli się na Facebooka.

Pozdrawiam,
Jakub Wróblewski